Shi nesër? Ndodh e papritura me motin

Në vendin tonë moti do të jetë me vranësira u pasuar nga reshje lokale. Era do të fryjë me drejtim jugperëndim (SW) me shpejtësi 7 -15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forces 3 -4 me lartësi vale 0,5-1,5 metër në det të hapur. Temperaturat minimale dhe maksimale: – Zonat malore 8/19°C –…

Read More