Sa emër i veçantë! Kiara zbulon foton dhe emrin e vajzës

Moderatorja Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër për herë të parë. Kiara ka publikuar një foto të veçantë në rrjetet sociale.

Në instagram, Kiara ka nxjerrë një foto ku shihen tre duar, ndërsa ka zbuluar dhe emrin e veçantë të vogëlushes.

Çifti ka zgjedhur për vogëlushen emrin Luna Mari.