Pritjes i erdhi fundi! Kiara Tito dhe Luiz Ejlli bëhen prindër për herë të parë! Vjen në jetë vajza

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë prindër për herë të parë. Çifti kanë mirëpritur në jetë vajzën e tyre, emrin e së cilën ende nuk e kanë zbuluar.

Sipas burimeve për popart.al bëjnë me dije se prezantuesja ka sjellë në jetë vajzën e tyre pak orë më parë.

Kiara Tito dhe vogëlushja janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore.