Shihni sa është rritur e sa e bukur është bërë vajza e Ardit Gjebreas(Foto)

Dje, moderatori dhe këngëtari Ardit Gjebrea festoi ditëlindjen e tij, duke pritur urime nga shumë miq dhe familjarë.

Një prej urimeve më të veçanta erdhi nga vajza e tij e vogël, Ana, e cila shprehu dashurinë dhe admirimin për babin e saj në një postim emocionues në rrjetet sociale.

Ana shkroi, “Edhe 100 për babin më të mirë në botë! Të dua pafund dhe gëzoj çdo moment që kaloj me ty!” Kjo shprehje e ndjenjave të thella tregon lidhjen e ngushtë mes Arditit dhe Anës.

Në këtë ditë të veçantë, kujtojmë edhe bashkëpunimet e tyre në fushën e muzikës, si dhe lidhjen e fortë që kanë ndërmjet tyre.

Ditëlindja e Arditit shënon jo vetëm një vit më shumë për të, por gjithashtu një rast për të shprehur dashurinë dhe respektin për të gjithë ata që e rrethojnë.