Nusja mendoi se iu shkatërrua e gjithë dasma, por shikoni sa mahnitëse ajo çfarë i ndodhi(Video)

Dasma eshte dita me e vecante ne nje cift te ri dhe per te patur nje dite me te bukur kerkohet te kesh bere shume pergatitje dhe ketu perfshihen te gjitha organizimet per nje nate perfekte.

Te gjitha nuset enderrojne qe cdo gje teshkoje sa me bukur dhe madje kontrollojne vete cdo detaj.

Por jo gjithmone del sic e kemi pergatitur dhe kesaj nuse per pak sa nuk iu prish dasma kur filloi te kercente ne skene,

Keshtu ne momentin kur citi do bente kercimin e pare ndodhi cdo gje. DJ ka nisur te vendosi ne sfond kengen e tyre te preferuar dhe pas disa sekondash kenga u prish dhe ndaloi. Me pas DJ i thote se ka menduar ta kendoi kenget e tyre live.

Kur fillon kenga nusja sheh te kendoje aty vete kengetarin e saj te preferuar dhe ia nis te qaren nga gezimi

Shikojeni videon: