“Jetojnë veç”/ Zbulohen detaje të bujshme nga divorci i Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut, si shkoi çifti deri në këtë pikë?! Gjykata i bën të papriturën këngëtares

Ajo që u përfol fillimisht si një krisje e marrëdhënies në çift mes aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, duket se tashmë nuk ka më kthim pas. Çifti kanë nisur procedurat e divorcit, duke pritur vendimin për t’i dhënë edhe ligjërisht fund martesës së tyre. Burime për Top Channel kanë bërë me dije se…

Read More

21-vjeçarja nga Tirana habit me atë që thotë: “Jam shtatzënë me të fejuarin, por vetëm dash*ori ka lek, si t’ja bëj”

Zakonisht rrëfimet e qytetarëve teksa tregojnë historitë dhe përjetimet e tyre personale janë gjithnjë të veçanta. Jo të padëgjuara, por të veçanta për ngjyrimin e tyre emocional që u japin qytetarët. E megjithatë kjo e sotmja mëton të jetë gati e padëgjuar në vendin tonë, më shumë do i shkonte për shtat ndonjë skenari telenovelash….

Read More

Kjo foto po bën namin, çifti flen në shtrat 5.5 metra me të gjithë fëmijët e tyre. Motivi lë pa fjalë

Një ish-lojtar i rugby-t nga Belfast dhe gruaja e tij, një mësuese e joges, ndajnë shtratin e tyre prej 5.5 metrash me 4 fëmijët e tyre. Kjo është një praktikë që mund të duket e pazakontë për shumë njerëz, megjithatë, këta prindër sigurojnë që në sajë të këtij aranzhimi të ri në dhomën e gjumit,…

Read More