Xhensila Myrtezaj feston sot ditëlindjen, do habiteni sa vjeç bën këngëtarja

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Xhensila Myrtezaj, feston sot ditën e lindjes.

Xhensila feston sot ditëlindjen e 30-të.

Këngëtarja urimet e para për ditëlidnje, i ka marrë nga fansat e saj në rrjete sociale, të cilët kanë publikuar në “Instagram” fjalë të bukura për të.

Kohët e fundit, Xhensila Murtezaj, ka qenë kryefjalë e mediave rozë për shkak të ndarjes së saj nga aktori Bes Kallaku, i cili konfimroi divorcin me Xhensilën 2 javë më parë.