Pak kohë nga deklarata e ndarjes, fansat e ‘ngacmojnë’ këngëtaren, Xhensila ‘thumbon’ Besin(Video)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një nga artistet më të përfolura të shtypit rozë për faktin se i ka dhënë fund martesës disa vjeçare me aktorin e humorit Besart Kallaku.

E ftuar në një nga club-et e vendit në fundjavë, teksa Xhensila performonte hitin e saj në bashkëpunim me këngëtarin Bardhi Idrizi, ‘Mashtruese’, fansat i kanë përmendur emrin e Bes Kallakut.

Kaq ka mjaftuar dhe Xheni ka thumbuar Besin duke cituar fjalë

VIDEO KETU