Publikimi i fotove intime shkak për vetëv*asjen e 27-vjeçares, Altin Çoku: S’e bëra unë!

Detaje të reja janë zbardhur pas vetëvrasjes së 27-vjeçares në Kamëz.

Advertisements

E reja vendosi t’i jepte fund jetës duke u hedhur nga kati i katërt i pallatit, pasi 39-vjeçari Altin Çoku i kishte publikuar foto intime në rrjetet sociale.

Advertisements

27-vjeçarja ishte e martuar me një shqiptar nga Kosova, por prej pak kohësh ishte lidhur me Çokun. Ky i fundit dyshohet se i ka bërë foto intime vajzës dhe i ka publikuar në rrjetet sociale, në fillim në Telegram dhe më pas në TikTok.

Por pasi ka ndodhur ngjarja e rëndë, 39-vjeçari ka rrëfyer se fotot në rrjetet sociale nuk i ka shpërndarë ai, por një i afërm i tij që i kishte marrë celularin, të cilin e kishte pa kod. Madje Altin Çoku ka deklaruar se vajza 27-vjeçare ka tentuar disa herë të vrasë veten.

Altin Çoku: Cuca huj është nda më burrë dhe ka tentu 2 herë me mbyt veten.

Biseduesi: Kur ka ndodh kjo?

Altin Çoku: Që tani… a e ke pa foton që qarkullon në Tik Tok, duke dal duke pirë kafe me shokun tim në lokal, unë telefonin e mbaj pa kod. Ajo goca me ka çuar foton mua duke më thënë mua shih ca fotoje kemi bërë në hotel dhe ky e ka marrë telefonin shpejt dhe ka shpërndarë foton dhe kanë hapur adresa Tik-Toku…