Nuk do ta njihni dot/ Publikohen fotot e Sarës së BBV para operacioneve

Sara Gjordeni është një nga personazhet më të komentuara të Big Brother Vip 3.

Advertisements

Ajo është një modele e cila është bërë e njohur për publikun me hyrjen e saj në BBV3.

Advertisements

Modelja është shumë e përfolur për lojën që po bën në BBV3 si dhe për lidhjen e saj me këngëtarin Bardhi, por edhe për ndryshimet që ka bërë në pamjen e saj.

Ashtu si dhe shumë personazhe të njohur edhe Sara ka ndryshuar pamjen e saj.

Nëse do ta shihni në këto foto nuk do ta njihni.

Nuk do ta njihni/ Publikohen fotot e Sarës së BBV para operacioneve

Nuk do ta njihni/ Publikohen fotot e Sarës së BBV para operacioneve

Nuk do ta njihni/ Publikohen fotot e Sarës së BBV para operacioneve