Fenomeni që po çmend rrjetin, detajet e videos me Eglën që ka marrë 3 milion shikime për 5 orë (Video)

Aktorja Egla Ceno, prej 24 orësh është Luizi i momentit në rrjet, por a është normale video ku u shfaq “e përjashtuara”? Egla Ceno është figura që po tërheq më shumë audiencë, edhe pse shpesh agresive, aktorja prapë ka bërë për vete komentuesit, sepse shpesh duket si figura kontroverse përkundrejt mediokritetit.

Një ditë pas spektaklit të fundit aktorja u përjashtua për gjestin ndaj Meritonit, të cilit i hodhi një gotë verë në fytyrë. Sot në 1 prill, një video e spektaktit shfaq Eglën, në një dhomë që është dukshëm e ndërtuar me idenë e spitalit psikiatrik.

Ndjesia që kanë marrë shikuesit është e sikletshme. Nga ana tjetër kjo video po kap shifra të çmendura. Për 5 orë nga publikimi ka marrë afro 3 milion shikime, mbi 40 mijë like dhe mbi 7 mijë komente

Në këtë dhomë e cila është e gjithë në të bardhë që disa e kanë komentuar si dhomë spitali psikiatrik, Egla luan me litar, shtrihet dhe shkruan diçka përtokë. Aktorja është kthyer në padyshim banoren fenomen të këtij edicioni, ka luajtur pa filtra dhe ka trazuar lojën në shumë dimensione.