Eneda Tarifa feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush moderatorja, ja si e uron partneri

Sot është ditë feste për këngëtaren dhe moderatoren e njohur, Eneda Tarifa. Eneda feston ditëlindjen dhe sot mbush 42 vjeç.

Urimet nga miqtë e kolegët kanë qenë të shumta, por ishte partneri i saj që e surprizoi me një surprizë në mesantë. Gent Lasku ka publikuar videon teksa festojnë ditëlindjen e Enedës, duke shkruar:

“Edhe 100 zemra ime”.