TRAGJEDI E MADHE! Dy të rinjtë nga Kërçova që humbën jetën në aksident

Një aksident fatal ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në Kërçovë. Sipas raportit të parë të policisë, aksidenti ka ndodhur në ora 04:50.

“Nga plagët e marra ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit shoferi K.E. dhe pasagjeri i tij A.S.(20) nga fshati Trapçin Dol, ndërsa shoferi S.I. nuk ka mundur të u mbijetoj plagëve të marra dhe ka ndëruar jetë gjatë rrugës për në kompleksin klinik “Nënë Tereza” në Shkup”, thonë nga SPB Ohër.

Siç mësohet nga mediat lokale viktimat janë Kelmend Abazi 32 vjeç dhe Alban Sadiku 20 vjeç nga fshati Trapçindoll i Kërçovës.