Romeo dhe Elvisi maskohen si ‘fantazmë’ dhe trembin Merin, plasin të qeshurat në shtëpinë e BBV3(Video)

Përtej debateve banorët e shtëpisë Big Brother Vip Albania edicioni i tretë, kanë kaluar disa momente humori.

Advertisements

Ka qënë aktori Romeo Veshaj dhe gazetari i kronikës Elvis Myrtaj të cilët janë mbuluar me nga një çarçaf dhe janë drejtuar nga krevati i astrologes Meri Shehu.

Advertisements

Ulërimat e kësaj të fundit kanë shkaktuar të qeshura tek banorët të cilët kanë vazhduar të ngacmojnë njëri tjetrin.