Kjo është 58-vjecarja shqiptare e vi*gjër që jeton e vetme në mal

Nje grua 58 vjecare nga veriu i shqiperise eshte betuar qe nuk do te martohet kurre dhe qe nuk do te kete kurre mardhenie intime me nje mashkull.

Advertisements

Ajo jeton e vente ne vend malor me qenin e saj dhe ndihet shume mire. Edhe pse ka pasur 15 raste per nje lidhje martese ajo nuk i ka pranuar dhe kerkon te jetoj e vetme.

Advertisements

58 vjecarja jeton ne shqiperine e veriut dhe mediat britanike i kane bere jehon ketij lajmi. Pasi mund te jete femra e vetme ne europë qe mund te ndjek kete tradite te lashte ballkanase.

58 vjecarja shprehet se: “Isha shumë e fortë, kështu që shumica e djemve kishin frikë për mua. Femrat në ditët e sotme janë te lira te bejn cte dojne sepse mund të jenë të pavarura dhe të bëjnë çfarë të duan me jeten e tyre, jam e lumtur kur shoh që një femer mund të jetë avokate, presidente ose drejtoreshë.”
.