E FRIKSHME/ GJARPRI S*LMON LIVE NË EMISION RUDINA MAGJISTARIN, MODERATORJA SHPËRTHEN NË TË BËRTITURA(VIDEO)

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka përjetuar një moment të frikshëm në emisionin e saj “Rudina”, ku të ftuar kishte një veteriner.

Advertisements

Rudina u afrua të prekte gjarprin që i ftuari mbante në duar, por nuk e priste që ai do e sulmonte.

Advertisements

Rudina bërtiti dhe u zmbraps menjëherë e frikësuar. Sakaq nga ana tjetër, veterineri i tha se nëse do e kafshonte, thjesht do i shkaktonte pak gjak në duar dhe Rudina e nervozuar e pyeti se si mund të lejonte këtë.

Por më pas situata kaloi me të qeshura.