Dr*ga më çmendi! Mandi i Nishtullës qenka për rekord, nuk do e besoni dot sa fëmijë ka

Këngëtari Mandi Nishtulla si rrallë herë ka ardhur me një rrëfim mjaft të ndjerë. Përveç karrierës së tij në muzikë, Mandi kësaj here ka folur edhe në lidhje me jetën e tij private dhe varësinë e tij ndaj lëndëve na r k tike.

Advertisements

Me lot në sy, si rrallëherë në intervistat e tij Mandi ka treguar me sinqeritet të plotë se ka qenë i varur dhe ka sakrifikuar dhe pasionin e tij për muzikën.

Advertisements

Ai tha se ka qenë babai i tij i cili e ka ndihmuar kur ka qenë në atë situatë dhe më tej u ka bërë apel të gjithë atyre personave të cilët janë konsumues të lëndëve na rk otike që të heqin dorë.

Gjithashtu këngëtari i njohur i muzikës tallava tregoi se është babai i 9 fëmijëve dhe se pasuria e tij më e madhe janë vetë atë.

“Pasuria ime e vërtetë janë fëmijët e mi. Unë kam tre vajza, që kam fituar xhenetin nga i madhi zot, edhe me dy fitohet por kam tre vajza dhe 6 djem.

Unë i kam me shumë bashkëshorte. Faleminderit zotit që më ka dhënë vulën e pashait. Daja i djalit tim Jasinit është FLorjani që ka kënduar ‘Ngjyra e kuqe shumë i ngjan”, shtoi Mandi në “Dnight”.