E dhimbshme! 63 vjecari i jep fund jetës pasi e hoqën nga puna si roje shkolle ku ishte prej 20 vitesh

Nje 63 vjecar nga fshatin Kuman të bashkisë Roskovec i ka dhene fund jetes pasi e kane hequr nga puna.

Advertisements

63-vjeçari Hysen Lamaj ka qenë roje në shkollën e fshatit Kuman dhe pasi e hoqen nga puna i ka dhene fund jetes duke u helmuar.

Advertisements

Ai ka qene ne gjendje te rende psikologike dhe i ka dhene fund jetes duke pire fotoksinë.

Hysen Lamaj ka qene roje prej 20 vitesh dhe nuk e ka pritur qe ta hiqnin nga ajo pune.

Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe eshte duke bere zbardhjen e plote te ngjarjes.