Ndodh në Durrës! 36-vjeçari dashurohet me vajzën 10 vite më të re, i propozon gruas “martesë treshe”

Sipas gazetares së emisionit Aldo Morning, nje 36 vjecar i martuar eshte dashuruar me nje tjeter vajze 10 me te re dhe i ka propozuar gruas te mbaj nje “martese treshe”.

Ai nuk ka pasur femije me bashkeshorten e pare dhe ka deshiruar te kete nje femije me 26 vjecaren duke i thene gruas se nese deshironte mund te jetonin bashke.