Lotët nuk po më pushojnë, ҫfarë po ndodh me Xhensila Myrtezaj?(Foto)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, është shndërruar padiskutim në një ndër emrat më të përfolur të momentit dhe sigurisht që ҫdo lëvizje e saj tashmë përbën një lajm.

Ndërkohë që kryeartikujt e mediave rozë, janë pushtuar me lajmin e divorcit të saj me bashkëshortin Besart Kallaku, Xhensila vijon të jetë e fokusuar në punën e saj si edhe në rritjen e dy fëmijëve, Ajka dhe Amen.

Artistja e njohur ndan shpesh herë në rrjetet sociale, teksa kalon momente të ëmbla më fëmijët e saj, ashtu siҫ ka bërë edhe sonte.

Xhensila ka publikuar në “Instastory”, një video ku shihet teksa është duke i lexuar një përrallë Amen, që mesa duket është një personalizim për këngëtaren dhe djalin e saj.

Dhe mesa duket kjo përrallë, e titulluar “Amen dhe Mami”, e ka përlotur artisten, e cila bashkangjitur videos ka shkruar:

“Lotët nuk po më pushojnë. Më emocionuat pa fund”.