Ditët në vijim shumë të nxehta, sinoptikania zbulon çfarë na pret

Sipas parashikimeve të sinoptikanes Tania Porja, keto ditë temperaturat do të vijojnë të rriten dhe do te shkojne deri ne 37 grade pasi jemi nen ndikimin e ajrit te nxehte qe vjen nga zemra e Afrikës.

Ne zonat bregdetare pritet nje mot i pershtatshem per plazh gjate fundjaves.

Ne te gjithe vendin pritet rritje e temperaturave cdo dite..

Per me teper ndiqni videon