Tro*ditëse në Lezhë, djali vr*t nënën

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Lezhës, pasi djali ka vrarë nënën e tij në bulevardin “Gjergj Fishta”.

Mësohet se i riu e ka vrarë nënën e tij duke e goditur me thikë, ndërsa pas ngjarjes është arrestuar nga policia.

Autoritet janë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.