Po lëvizte me makinë, shoferi humbet kontrollin dhe përplas pesë këmbësorë, mes tyre tre fëmijë

Një aksident tragjik ka ndodhur në Greqi.

Drejtuesi i një automjeti ka përplasur pesë persona, mes të cilëve edhe tre fëmijë.

Një prej fëmijëve, katër vjeç ndodhet në gjendje të rëndë si pasojë e plagëve të marra.

Të plagosurit janë transportuar në spital ku edhe po marrin trajtim mjekësor.