E rëndë! Babai dhe e fejuara i marrin jetën vajzës 12 vjecare duke e lënë pa bukë

Cifti nga Amerika i mori jeten vajzes se tyre 12 vjecare. 52 vjecari dhe e fejuera e tij u akuzuan për vdekjen e vajzës së tij Malinda pasi ajo ishte pa shenja jete dhe kishte pesuar demtime.

12 vjecarja u dergua ne spital ne gjendje te rende dhe e pa ushqyer dhe mjeket me pas lajmeruan policine pasi ajo ishe dhunuar nga babai i saj dhe e fejuara e tij.

Cifti kishte filmua momente nga celulari i tyre ku dhonin vajzen 12 vjecare dhe me pas policia i zbuloi dhe po i perdor si fakte per ti burgosur ata.

Ata u perpoqen te tregonin se vajza eshte aksidentuar me biciklete por e verteta eshte ndryshe dhe grupi hetimor eshte duke zbardhur ngjarjen dhe burgosur ciftin per ngjarjen qe kryen. shiko.news