E dhimbshme! Nëna e dy fëmijëve humbi jetën pasi zgjatimet e saj të flokëve morën flakë

Nena e dy femijeve humbi jeten pasi zgjatimet e saj sintetike të flokëve morën flakë. Ajo u gjet e vdekur në dhomën e saj të gjumit të mbushur me tym.

Komshinjte u perpoqen ta nxirrnin nga dhoma e cila ishte mbushur me tym por ajo kishte nderruar jete.

46 vjeçarja, kishte pasur një betejë të gjatë me alkoolizmin dhe testet treguan se ajo ishte e dehur rëndë në kohen kur floket moren flake.

Grupi hetimor ka zbuluar se nena e dy femijeve ka ndezuar cigaren e shtrirë ne shtrat dhe papritur floket kane marr flake.

Ajo ka qene ne gjendje te dehur dhe nuk ka arritur qe te shpetoje. Dhe me pas shtrati dhe dhoma e saj kane shperthyer ne flake. shiko.news