Tragjike! Ra në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën një person

Ra në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën një person në Lezhë

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Lezhë.

Burime bëjnë me dije se personi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rastin./ Vizion Plus