RECETA QË JU ZGJAT S**SlN PËR 30 MINUTA MË SHUMË (FOTO)

Kjo asht nji recetë shumë e thjeshtë dhe praktike që mundet me u përdore si nga femnat, po ashtu edhe meshkujt, me qëllim

që raporti i tyne se. ksual me mujt me zgjat edhe 30 minuta ma shumë.

Kjo pije asht ideale, mbasi asht e pasun me antioksidantë dhe eleminon radikalet e lira, shkruen Shije.

Përbamësit:
100 ml lëng portokalli;
100 ml çaj kamomili;
2 lugë gjelle mjaltë;
1 lugë gjelle lëng limoni;

Pregaditja:

Qitni të gjithë përbereësit në nji blender dhe konsumojeni këtë pije përpara se të kryeni marrëdhanie…