Prezantusja 29 vjeçare bën 43 ndërhyrje estetike që të duket si kukull barbi

29 vjecarja Dalia Naeem ka bere 43 nderhyrje estetike qe te duket si nje kukull barbi.

Ajo ka lindur ne Bagdad, dhe është quajtur “Barbie irakiane” Ajo eshte prezantuese ne disa media.

Ajo tani ka më shumë se 996,000 ndjekës në Instagram dhe 43,900 të tjerë në TikTok. Eshte ne trend sot qe njerezit qe bejn sa me shume budallalliqe te ndiqen me shume nga njerezit e thjeshte.

Muajt ​​e fundit, ylli i rrjeteve sociale mendohet se i është nënshtruar disa procedurave estetike, si mbushja e buzëve dhe një operacion për zmadhimin e gjoksit.

Dalia është një prezantuese dhe aktore e cila ka luajtur në shfaqje dhe shfaqje televizive me një vlerësim të madh në vendin e saj. Ajo jeton në distriktin Adhamiyah të kryeqytetit irakian.