Këngëtarja shqiptare: Burrat duan vajzat debile dhe të lehta për t’u kapur. Veturë kam, shtëpi kam, para kam, ç’e dua burrin?

Këngëtarja e njohur shqiptare Big Mama ishte e ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”, ku duke folur per jeten e saj private, la të kuptohej se është beqare dhe po e shijon këtë pjesë.

“Veturë kam, shtëpi kam, punë kam, të ardhuna kam, çka më duhet mua një viç”, tha ajo teksa shkaktoi te qeshura me kete pohim.

Videoja shume shpejt u be virale ne rrjet. Këngëtarja përshkruajti mashkullin ideal për të, duke treguar kështu se çfare duhet të ketë.

“Epo, duhet te kete shumë këllqe”, tha Big Mama në T7.

Gjatë intervistës ajo shtoi po ashtu se meshkujt, sipas saj, preferojne femrat e lehta dhe debile.

“Burrat i dojnë vajzat debile”, tha ajo.