E rëndë në vend/ Burri i jep fund jetës duke pirë fotoksinë

Një i moshuar i ka dhënë fund jetës duke pirë fotoksinë. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur në fshatin Gojan i Vogël të Pukës, ndërsa nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor.

Njoftimi i Policisë:

Shkodër/Informacion paraprak

Pasditen e sotme, shtetasi N. N., 71 vjeç, banues në fshatin Gojan i Vogël, Pukë, dyshohet se ka pirë fotoksinë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor.