Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja epiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë mbrëmjen e sotme (6 mars) në Shqipëri.

Advertisements

Magnituda e tërmetit ka qenë 3.3 balla dhe me një thellësi 14 km.

Advertisements

Epiqendra ka qenë 94 kilometra nga Elbasani dhe 23 kilometra nga Vlora.

Nga termeti nuk raportohet për dëme materiale.