“Vetëm burrë nuk je…”- Çfarë i shkruante Bardha Pali të shoqit në postimin e fshirë: U sëmur kur u nda nga dashnorja se e donte shumë, ajo bëri qejfin e i mori lekët

Bardha Pali në një postim në rrjetet sociale, përpara se t’i jepte fund jetës ka zbuluar tradhtitë e bashkëshortit dhe shkaqet që e çuan drejt aktit ekstrem.

Advertisements

“Vish një fustan, dil ha akullore me ato zarbat se të ka lezet”, i drejtohet ajo bashkëshortit, në postimin që tashmë është fshirë nga rrjeti i saj social.

Advertisements

“Për çfarë e dua unë atë monstër për t’i larë brekët. Boll t’i kam larë vite me radhë monster. Bravo Ilir Pali, vetem burrë nuk je ta dish. Shumë i pa besë më dole bravo”, shprehet mes rreshtash 47-vjeçarja, që u vetëvar në Greqi të premten (2 shkurt).

Ajo shkruan se pas ndarjes nga e dashura, e cila e shfrytëzoi për paratë, i shoqi u sëmur pasi e donte shumë.

Historia e rrëfyer nga Bardha Pali, pak para se t’i jepte fund jetës