Enkel Demi habit me deklaratën: Për fat të keq, gruaja ime është e varfër

Moderatori i njohur Enkel Demi eshte bashkeshorti i ish-deputetes se PD-se Mesila Doden. Ata jane prinder te dy femijeve dhe ne familjen e tyre pasionin per kuzhinen e kane qe te dy.

Se fundmi, Keli sic e njohin te gjithe, i ftuar ne emisionin Thumb ka bere nje deklarate paksa te habitshme.

Ai ka thene se nuk eshte edhe aq e vertete ideja e krijuar se te gjithe politikanet jane te pasur madje ai shtoi se ka ne krah politikanen me te varfer ne Shqiperi.

E ne bisede per gatimet, duke e pyetur a e kane menduar ndonjehere te hapin nje restorant meqe te dy jane shefa ne gatime.

Kemi 10-15 vjet qe e mendojme dhe nuk e marrim guximin. Ne gatuajmë për pasion, per mysafiret tane. Restoranti është një biznes i vështirë, dhe po të hapësh listën time të kredisë do ta kuptosh se sa lekë kemi.

Unë për fat të keq, nga të gjitha politikanet, ika mora politikanen më të varfër, tha ai duke qeshur.