A e mbani mend Zhaden? Sot nënë e 3 fëmijëve, por dy vajzat binjake qenkan identike si ajo(Foto)

Nëse përmendet emri Zhade, menjëherë mendja të shkon te seriali Kloni. Ishte telenovela braziliane ajo që i bëri për vetë një numër të madh adhuruesish anë e mbanë botës.

Advertisements

Giovanna Antonelli është një nga aktoret më të bukura dhe më të talentuara nga Brazili. Të gjithë shqiptarët e mbajnë mend si Zhade, nga telenovela që u transmetua disa vite më parë në vendin tonë

Advertisements

Ajo çka e bëri të veçantë këtë serial, ishte se e gjithë ngjarja që zhvillohej ishte e bazuar në ngjarje të vërtetë, prandaj kishte aq shumë shikueshmëri.

E njëra nga personazhet më të dashura ishte ajo e Zhades, rol ky i luajtur nga aktorja, Giovanna Antonelli. Tani, sot te jeta e saj ka ndryshime të mëdha, sepse është bërë nënë e tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave binjake.

Të gjithë ata që e kanë ndjekur serialin “Kloni” disa vite më parë, e kujtojnë mjaft mirë aktorin kryesor Murillio Benício, në rolin e Lukasit. Historia e pazakontë që e mbajti të mbërthyer publikun në çdo vend ku u shfaq telenovela braziliane, pas skenave dhe xhirimeve paska pasur një histori të vërtetë dashurie.

Por jo ajo që mund të mendoni. Lukas dhe Zhade nuk kanë qenë bashkë në jetën reale, siç u mendua pak kohë pas fundit të filmit.