I dukshëm dhe nga Korfuzi, mediat greke publikojnë pamjet e zjarrit në Ksamil (video)

Zjarri që ka rënë mbrëmjen e sotme në Ksamil ka marrë vëmendjen edhe të mediave greke.

Në një video të publikuar nga ProtoThema, duket se flakët shihen që nga ishulli i Korfuzit.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP