Horoskopi ditor, e diel 1 gusht 2021

Dashi Dashuria: Këtë të diel do të keni një ditë të qetë me partnerin/en tuaj nëse keni, pa debate dhe pa telashe. Puna:Mos u jepni shumë pas punës. Puna të bën mirë, por edhe shëndeti duhet ruajtur. Demi Dashuria: Dashuria po vazhdon në mënyrë rutinë tek ti dhe nuk duket se jeni duke përjetuar ndonjë…

Read More