Me 20 QERSHOR do të mbuloheni nga “LEKËT” Cilat janë shenjat që ju bjen ky RRISK”

Solstici i verës bie më 20 qershor, ndaj nëse nuk e keni bërë tashmë, është koha të filloni buxhetin për pak argëtim veror. Fatmirësisht, astrologjia e Qershorit ju sjell shumë mundësi për të shfaqur bollëk , për të vepruar në mënyrë produktive për qëllimet tuaja financiare dhe për të menduar qartë për lëvizjet tuaja të…

Read More

Horoskopi ditor, e diel 1 gusht 2021

Dashi Dashuria: Këtë të diel do të keni një ditë të qetë me partnerin/en tuaj nëse keni, pa debate dhe pa telashe. Puna:Mos u jepni shumë pas punës. Puna të bën mirë, por edhe shëndeti duhet ruajtur. Demi Dashuria: Dashuria po vazhdon në mënyrë rutinë tek ti dhe nuk duket se jeni duke përjetuar ndonjë…

Read More

Horoskopi për sot, 31 korrik 2021

Demi Ka raste kur edhe ju, të cilët jeni të duruar dhe të disiplinuar prireni të zemëroheni me diçka. Sot mund ta humbisni plotësisht në lidhje me një person të caktuar. Fantazia është e mirë brenda arsyes, por shumë do t’ju sjellë zhgënjim. Binjakët Më mirë vonë se sa keq është kryefjala e ditës. Ka…

Read More

Horoskopi për ditën e shtunë, 31 korrik 2021

Dashi Për pjesën më të madhe të atyre që janë në çift gjërat do të shkojnë më së miri. Disa të tjerë mund të debatojnë për disa gjëra të lëna pezull prej kohësh. Kujdes! Disa shpenzime të nevojshme dhe të papritura do ua tronditin pak planin financiar. Tregohuni shumë të kujdesshëm dhe të matur. Demi…

Read More

Ju presin surpriza të mëdha/ Sonte Marsi mbërrin në Virgjëreshë pas dy vitesh duke ndryshuar energjitë dhe pasionet e këtyre shenjave

Çdo dy vite pothuajse, Marsi bën një rikthim në të njëjtën shenjë. Kështu, në mbrëmjen e 29 korrikut, planeti i kuq do të jetë përsëri në Virgjëreshë, ku ishte për herë të fundit në verën e vitit 2019. Kalimi i tij ndryshon shumë cilësitë e energjive dhe pasionieve tek shenjat. Në Luan, planeti ishte i…

Read More

Horoskopi për sot, 30 korrik 2021

Dashi Ekzistojnë mundësitë që idetë tuaja ambicioze të realizohen. Nëse keni ndërmend të nisni ndonjë projekt të ri në profesionin tuaj, sigurohuni që të keni mbështetjen që ju duhet. Sepse sa i përket anës profesionale, ka gjasa edhe që dikush të shprehë interes ndaj jush. Demi Shmangni pesimizmin dhe skepticizmin, pasi nuk do të ndikojë…

Read More