Elvana Gjata foto me Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, këngëtarja u bën dhuratën e veçantë (FOTO)

Pak ditë pas takimit me presidenten Vjosa Osmani, Elvana Gjata ka udhëtuar sërish drejt Kosovës. Këtë herë për të takuar një figurë tjetër politike, ish-kreyministrin Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij Anitën.

Ka qenë vetë gruaja e Haradinajt, Anita e cila ka postuar foto me këngëtaren dhe e ka falenderuar, pasi kjo e fundit u dhuroi albumin e ri muzikor që mban titullin “Çelu”.

“Elvana Gjata na nderoi duke na e dhuruar nje album me plot dashuri qe vetem ajo di te krijoi!! Faleminderit per cdo emocion, cdo dashuri dhe plot sentiment ne secilin varg te seciles kenge”, shkruan bashkëshortja e Ramush Haradinajt.

Pak ditë më parë Elvana Gjata u takua me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani, së cilës gjithashtu i dhuroi po të njëjtin album muzikor.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP