Tragjike! Motori humb kontrollin dhe del nga rruga, vdes 35-vjeçari në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident është regjistruar në autostradën Tiranë-Durrës dhe për pasojë një 35-vjeçar ka humbur jetën.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 04.07.2024, rreth orës 01:20, në autostradën Tiranë-Durrës, shtetasi R. T., 35 vjeç, duke drejtuar motomjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe motomjeti ka dalë nga rruga. Si pasojë shtetasi R. T. ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.