Shkojnë me pushime në Jal dhe paguajnë 220 euro dhoma. Por përballen me të pabesueshmen kur futen brenda. Video

Pushimet ne jug te vendit jane gjithmonë te shtrenjta por ky sezon turistik eshte dhe me i shtrenjte nga viti i kaluar. Ardhja e turisteve ka berë qe cmimet te rriten serishtë nga viti i kaluar.

Nje familje shqiptare prej tre personash ka porositur ne Jale nje dhome hoteli per tre persona dhe ka paguar 220 euro por eshte cuditur nga dhoma pasi ne mbulesen e krevatit jane gjetur njolla dhe ne dhome kishte nje krevat dopio dhe nje divan per personin e trete.

Dhe kur ka pyetur tek recepsioni se ku eshte krevati tek ata i kane thene qe keni divan qe behet krevat dhe rregullohet ne dark.

Per me shume shikoni videon

@deb.zeko

♬ original sound – Deb

video ketu