Lajm i mirë! Ulen temperaturat të premten, sinoptikania zbulon çfarë pritet në fundjavë

Sipas sinoptikanes Tanja Porja, diten e premte pritet nje renie me 2 grade e temperaturave edhe pse konsiderohet temperatura relativisht të larta.

Kthjellime dhe vranesira kalimtare do te priten ne ditet ne vijim.

Për me shume detaje per motin ne vendin tone dhe ne rajon shikoni videon me poshte.