U plagos pak më parë në qendër të Fierit, ndërron jetë në spital 17-vjeçari

U plagos pak më parë në qendër të Fierit, ndërron jetë 17-vjeçari

Advertisements

Një sherr mes disa personavenë qytetin e Fierit ka degraduar në përleshje fizike dhe më pas në përdorimin e thikës.

Advertisements

Raportohet se një nga personat e përfshirë në sherr ka nxjerrë thikën dhe ka goditur një 17-vjeçar.

Vijon…