Tërheq zvarrë me makinë të dashurën, vdes tragjikisht 21-vjeçarja

I hidhur ka qenë fundi për 21-vjeçaren Anastasia Rayborn, e cila u vra duke u tërhequr zvarrë me makinë nga i dashuri i saj. Ngjarja ndodhi në New Orleans të SHBA.

Advertisements

Mediat e huaja raportojnë se 31-vjeçari Anthony Cooper kishte marrë para me makinë dhe më pas e kishte përplasur te një mur të dashurën e tij, me pretendimin se kjo e fundit e kishte ofenduar rëndë.

Advertisements

31-vjeçari dhe 21-vjeçarja kishin një vajzë dy-vjeçare. “Nuk më ka pëlqyer kurrë”, tha motra e viktimës për 31-vjeçarin që ishte takuar me partneren e tij katër vite më parë.

(BalkanWeb)