Sherri në shtëpinë e Princit, reagon Elia Zaharia

Ish-bashkëshortja e Princ Lekës, Elia Zaharia, ka reaguar për emisionin “Now me Erla Mëhillin” në Euronews Albania, ku shihet teksa konfliktohet me ish-burrin e saj.

Advertisements

Artisja shprehet se kjo është një situatë e vështirë për të dhe familjen e saj ndërsa shtoi se Leka është përpjekur t’i dhunojë të atin.

Advertisements

Mes tjerash ajo nënvizon se konflikti nuk ka të bëjë me të.

“Është situatë e vështirë për mua dhe familjen time pasi nuk është e lehtë të kthehem në shtëpi dhe të gjejë Lekën që përpiqet të dhunojë babanë timë 73-vjeçar. Konflikti nuk ka të bëjë absolutisht me mua, përveçse u përpoqa ta ndaloj”- është shprehur Zaharia.