Lot dhe lule, zi për 19-vjeçarin shqiptar që humbi jetën në aksidentin tragjik

Advertisements

Një 19-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik në Greqi, mëngjesin e ditës së djeshme, pasi mjeti me të cilin udhëtonte është përplasur kokë më kokë me makinën e drejtuar nga këngëtari grek Janis Ksanthopoulos, 24 vjeç.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Dekelias” në Menidi, ku fuoristrada e këngëtarit Janis Ksanthopoulos, ka devijuar dhe është përplasur ‘kokë më kokë’ me një automjet tjetër.

Advertisements

Miqtë e 19-vjeçarit kanë lënë një lule në vendin e përplasjes, ndërsa disa kanë shpërthyer në lot për humbjen e shokut të tyre.

Në vendin e aksidentit tragjik gjithashtu kanë vendosur edhe një foto të adoleshentit shqiptar.

Në të njëjtën kohë, drejtuesi 20-vjeçar i mjetit në të cilin udhëtonte 19-vjeçari ndodhet  në gjendje të rëndë në spitalin KAT, ndërsa Yannis Xanthopoulos, është plagosur lehtë.

Aksidenti rrugor ka ndodhur kur këngëtari 24-vjeçar, duke drejtuar makinën e tij Ford ka humbur kontrollin e mjetit, ka kaluar në korsinë e kundërt dhe është përplasur kokë më kokë me makinën e dy të rinjve./albeu.com

Shtuar  13.03.2024 11:29

Vrasja e 19-vjeçarit në Fier, autori: Nuk e njihja viktimën, konfliktin e kisha me shokun e tij

Advertisement

pixelMë shumë nga uebiLupon Media
NativeGram placeholher

Avoid These 5 Little Habits That Hinder Marital Intimacy

NativeGram placeholher

Gazetari: U paguan 3 milionë euro për të vrarë Ervis Martinajn

NativeGram placeholher

Audrey’s Viral Journey: Karaoke Stardom to Inspiring Teen

NativeGram placeholher

VIDEO/ Studenti shqiptar “ia plas në fytyrë” ish-ministrit serb: Keni kryer krime të tmerrshme në Kosovë, ende nuk keni kërkuar falje

NativeGram placeholher

Watch Your Back! The Most Kick-Ass Granny Strikes Again (Watch)

NativeGram placeholher

Publikimi i videos pas dhunës në Oborrin Mbretëror, policia merr vendimin e pazakontëVIDEO/ Shtatë të shtëna, momentet e tmerrit në Frosinone, klientët shtrihen poshtë tavolinave t’i shpëtojnë plumbave të shqiptarit

VIDEO/ Shtatë të shtëna, momentet e tmerrit në Frosinone, klientët shtrihen poshtë tavolinave t’i shpëtojnë plumbave të shqiptarit

U sulmua me çekiç, ish-ndihmësi i Navalnyt zotohet për vazhdimin e luftë

U sulmua me çekiç, ish-ndihmësi i Navalnyt zotohet për vazhdimin e luftë

Sulmohet me çekan jashtë banesës së tij ndihmësi i Navalnyt

Sulmohet me çekan jashtë banesës së tij ndihmësi i Navalnyt

Hamasi pranon një version të modifikuar të propozimit të SHBA për armëpushim në Gaza

Hamasi pranon një version të modifikuar të propozimit të SHBA për armëpushim në Gaza

Presidenti Biden takohet me liderët e Polonisë, në një shenjë uniteti përballë agresionit rus

Presidenti Biden takohet me liderët e Polonisë, në një shenjë uniteti përballë agresionit rus

Jep dorëheqjen kryeministri i Haitit pas shembjes së rendit dhe ligjit

Jep dorëheqjen kryeministri i Haitit pas shembjes së rendit dhe ligjit

Arrestohet sërish Andrew Tate dhe vëllai i tij, këtë herë për shkak të Britanisë

Arrestohet sërish Andrew Tate dhe vëllai i tij, këtë herë për shkak të Britanisë

Bllokoi hyrjen e parlamentit suedez, arrestohet Greta Thunberg! Tërhiqet zvarrë për 20 m se refuzoi largimin

Bllokoi hyrjen e parlamentit suedez, arrestohet Greta Thunberg! Tërhiqet zvarrë për 20 m se refuzoi largimin