Krim i rëndë brenda familjes, vjehrri vret dhëndrin dhe më pas veten

Një tragjedi familjare ka ndodhur mëngjesin e së premtes në Greqi, ku një 64-vjeçar vrau dhëndrin e tij 39-vjeçar dhe më pas veten.

Advertisements

Sipas informacioneve, 64-vjeçari ka qëlluar dy herë dhëndrin e tij dhe më pas ka qëlluar veten duke i dhënë fund jetës.

Advertisements

Ky është krimi i dytë i ngjashëm që ka ndodhur kohët e fundit, pasi më 24 shkurt,

një 69-vjeçar qëlloi me armë zjarri dhe vrau dhëndrin e tij 57-vjeçar në vendin fqinj.