I FUNDIT/ U qëllua me armë nga vëllai në Lushnje, ndërron jetë në spital 54-vjeçari

Ka ndërruar jetë në spital, 54 vjeçari, Haziz Musai, i cili qëllua me një plumb në kokë nga vëllai i tij, Nazif Musai,

Advertisements

77 vjeç pas një konflikti për motive pronësie.

Advertisements

Sherri i cili ndodhi mëngjesin e sotëm (6 mars), nisi pikërisht nga viktima i cili goditi i pari më sëpatë vëllain e tij dhe më pas ky i fundit u përgjigj duke e qëlluar me armë zjarri në kokë.

Vijon…