Burri shqiptar ia nxiu jetën, Jeta e paimagjinueshme e Silvanës: Si më ndryshoi jeta kur u njoha me një italian

Silvana ka treguar jeten e saj te veshtire pasi prinderit e martuan pa deshiren e saj. Ajo tregon si vazhdoi ta conte perpara e vetme maredhenien e saj edhe pasi shkoi ne Itali dhe u be me tre femije.

Advertisements

Vuajtjet dhe ofendimet vazhdonin pafund deri sa ajo vendosi te ndahej dhe me dhe te lidhej me nje italian. Jeta e saj pas njohjes me Cristianon ndryshoi pergjithmone.

Advertisements

Ajo e ftoi bashkeshortin e saj italian ne emisionin “Kam nje mesazh per ty” per ta falenderuar.

Me poshte video e plote: