Aksident tragjik, humbasin jetën 6 anëtarë të një familje(Video)

Gjashtë anëtarë të një familjeje në Turqi humbën jetën si pasojë e një aksidenti tragjik në Hatay. Kamerat e sigurisë në zonë kanë kapur momentin e aksidentit tragjik

Advertisements

Momenti i një aksidenti tragjik në Turqi, ku humbën jetën gjashtë anëtarë të një familjeje, është kapur nga një kamera sigurie.

Advertisements

Në videon e publikuar nga mediat turke, shihet kamioni që përplasi makinën e familjes, duke kaluar në drejtim të kundërt dhe duke u përplasur me mjetin.

Aksidenti i rëndë u shënua pasditen e së martës në rrugën Dörtyol-Payas në Hatay.

Drejtuesi i kamionit është arrestuar.