Rudina Hajdari ka treguar se gjithmonë gjen kohë për familjen, pavarësisht angazhimeve të saj në politikë.

Pas kthimit nga SHBA, ish-deputetja mesa duket është duke kaluar pushimet në bregdetin shqiptar.

Advertisements

Ajo ka postuar pak më parë një foto, ku shfaqet me të bijën në plazhin e Vlorës, duke shijuar perëndimin e diellit. Një moment “magjik” ky, i cili e bën ish-deputeten të harrojë problemet e politikës.

Kujtojmë se Rudina Hajdari nuk arriti të fitonte një mandat nga zgjedhjet e 25 prillit dhe më pas u nis drejt SHBA për t’u bashkuar me bashkëshortin, i cili punon prej kohësh atje.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprakMykonos/ 27-vjeçari shqiptar u vrα nga shoku i tij për qiranë e shtëpisë. Mediat greke shkruajnë se…
Artikulli tjetërLajmi fundit/ Vuante nga depresioni, i moshuari i jep fund jetës duke u vetëvarur (emri)